Fatih Terim: "Bu kadar puan kaybı bize yakışmadı"

Sabah Gazetesi'nin deneyimli iki yazarı Levent Tüzemen ve Gürcan Bilgiç, Galatasaray'daki son durumu değerlendirdi

Haber; Sporx.com
Fatih Terim: 'Bu kadar puan kaybı bize yakışmadı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ekim 2019 13:45
Galatasaray'da Fatih Terim ile Mustafa Cengiz arasındaki söz düellosunun tatlıya bağlandığı ifade edilse de; açıklamaların sıcaklığı gündemde kalmaya devam ediyor.

Sabah Gazetesi'nin deneyimli iki yazarı Levent Tüzemen ve Gürcan Bilgiç, Galatasaray'daki son durumu değerlendirdi. İki yazarın da yorumlarının tamamını Sabah Gazetesi'nin bugünkü baskısında bulabilirsiniz.

LEVENT TÜZEMEN;

Terim'in G.Saray üyeliği (7446) , yönetimde görev yapan üyelerden daha eskidir. Terim'in G.Saraylılığı tartışılmaz. Ankara dönüşü Terim'in bir yöneticiye, "Bu kadar puan kaybı bize yakışmadı. Ayrıca kulüp de para kaybetti" dediğini öğrendim. Terim'in hassasiyetleri kendisinden çok kulübü düşünmesi üzerinedir.

Cengiz ile Terim arasında bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ancak dışarıdan konuşulanlar ortam gerilsin diye Terim'e ulaştırılıyor. Cengiz etrafındakilere dikkat etmeli. Ayrıca çocuklarının konuşmalarına dikkat etmesi gereken yöneticiler de var. Mesela G.Saray için önemli işler yapan Yusuf Günay, oğlu Burak'a bazı söylemlerinden dolayı uyarıda bulunmalı.

SÜRPRİZ OLMADI

GÜRCAN BİLGİÇ: G.Saray'da hamlelerin böyle 'vecize kelimelerle' yapılması bir gelenek. Ünal Aysal da 'eleman' diyerek Terim'e tavır koydu. Bir teknik adamın hakemlerle ilgili şikâyetlerinde yalnız kaldığını hissetmesi doğal. Ancak birbirine bu kadar yakın üçlü; Terim, Albayrak ve Cengiz, bu durumu kendi aralarında halledemiyorsa, sorun çok ciddidir.
Tümü
TÜMÜ