Fatih Terim: "Ben kimseye virüs bulaştırmadım"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in yaptırdığı son koronavirüs testi negatif çıktı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Fatih Terim: 'Ben kimseye virüs bulaştırmadım'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Nisan 2020 18:17
Fox TV'den İsmail Küçükkaya'nın haberine göre; Fatih Terim'in yaptırdığı son koronavirüs testi negatif çıktı. Küçükkaya, Fatih Terim'i pazartesi akşamı aradığını ve haberi verme konusunda izin aldığını da iletti.

Fatih Terim, İsmail Küçükkaya aracılığıyla  "Çok şükür temiz çıktı. Her şey yolunda" mesajını verdi.

"BEN KİMSEYE BULAŞTIRMADIM"

Öte yandan deneyimli hoca Candaş Tolga Işık'a; "Dün itibarıyla sonuçlarım düzeldi ama herkesten rica ediyorum salgınla mücadelede bir an için bile gevşememeliyiz. Ben kimden aldım virüsü bilmiyorum ama kimseye bulaştırmadım. Çok dikkat ettim karantina kurallarına etmeye de devam edeceğim" dedi.

7 gün hastanede kalan ve ardından akciğerinin temiz çıkmasının ardından evinde 14 günlük karantinaya giren Fatih Terim, 13 Nisan'a kadar evindeki izolasyonuna devam edecek. Deneyimli teknik adam, bu sürecinin sona ermesinin ardından normal yaşantısına dönecek.

Fatih Terim'in eşi Fulya Terim ise ABD'den dönmesi nedeniyle aynı evin üst katında izolasyonda bulunuyor.

ALBAYRAK'IN TESTİ DE NEGATİF ÇIKTI 

Galatasaray'da virüse ilk yakalanan isim olan Abdurrahim Albayrak'ın son yapılan corona virüs testi negatif çıktı.

NTV'nin haberine göre; Geçtigimiz hafta tedavi gördüğü hastaneden taburcu olan Albayrak, özel şirketinde birkaç gün daha tedbir amaçlı karantinada kalacak.

Galatasaray'da durumu her geçen gün daha iyiye giden teknik direktör Fatih Terim'in tedavisine ise evinde devam ediliyor.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ