Fatih Altaylı: "Senin ne başarın var Abdullah Avcı?"

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile A Milli Takım Teknik direktörü Şenol Güneş arasındaki söz düellesounu Fatih Altaylı yorumladı.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Fatih Altaylı: 'Senin ne başarın var Abdullah Avcı?'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ekim 2019 12:48
Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile A Milli Takım Teknik direktörü Şenol Güneş arasındaki söz düellesounu Fatih Altaylı yorumladı.

Abdullah Avcı'nın "Kariyerim sorgulanmaz" açıklamasuını değerlendiren Altaylı, "Beşiktaş'ın başında bir teknik direktör var, 'Kariyerim' sorgulanamaz diyor. Hangi başarı? Ne yaptın? Birisi desin ki Abdullah Avcı'nın şu şu başarıları var! Milli Takım'a gittin madara oldun. Başakşehir'in başına geçtin, çeşitli ilişkilerle 4 sene geçirdin, bunun iki senesinde ciddi çuvalladın, diğer takımların düşüşüyle beraber bir nebze toparladın ve yandan da kollanarak, en tepelerden Başakşehir forması giyip desteklenerek. Ne oldu?" dedi.

Abdullah Avcı'nın Şenol Güneş sözlerini de değerlendiren Altaylı, "Sen kimsin de başarıdan bahsediyorsun? Büyük bir züppelik, ukalalık içerisinde 'Benim başarılarım sorgulanamaz' Doğru, çünkü yok. Olmayan bir şey sorgulanamaz. Pardon altyapılarda başarısı var, üstyapıda yok. Bahsettiğin Şenol Güneş, Beşiktaş'ın Gordon Milne'den sonraki en başarılı teknik direktörü hatta uluslararası anlamdaki en başarılısı. Milli Takım'da Dünya üçüncüsü olmuş, Beşiktaş'ı Avrupa'da namağlup ilerletmiş. Sen Avrupa'da madara oldun" ifadelerini kullandı.


Tümü
TÜMÜ