Fatih Altaylı: "Küme düşürecekler"

Fatih Altaylı'dan Galatasaray için olay yaratacak sözler! Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Fatih Altaylı, Bloomber HT'de katıldığı Spor Saati programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Fatih Altaylı: 'Küme düşürecekler'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Şubat 2017 09:05
Fatih Altaylı, Bloomber HT'de katıldığı Spor Saati programında Galatasaray ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve ekibini eleştiren Fatih Altaylı, canlı yayında sarı-kırmızılılar için olay yaratan ifaldeler kullandı. 

İşte Fatih Altaylı'nın açıklamaları;

Bu yönetim kaldığı sürece başarılı olamayız. Adımız küme düşmez ama bu iş uzarsa küme de düşebiliriz. Yeni Galatasaray bu. Arsene Wenger, Galatasaray Yönetimi'yle görüşmeden menajerler aracılığıyla Galatasaray'a gelse kendisini Florya'daki AVM'de asar. Bu yönetim Mourinho'yu getirsin küme düşürür. Arsene Wenger, Ferguson gelse başarılı olamaz. Wenger, Galatasaray Yönetimi'yle görüşmeden menajerler aracılığıyla Galatasaray'a gelse kendisini Florya'daki AVM'de asar. Geçmiş takımın kalıntıları da kaybolduktan sonra, bu yönetim bu takımı daha da kötüye götürecek. Bu yönetim, 20'ye yakın oyuncu aldı. 60 M €'ya yakın para harcadı. Hiçbiri piyasada yok. Yine kalanlar oynuyor.

"KATLETMEDEN GİTMEYECEK"

Bir atımlık barutumuz vardı. Arazileri sattık. Artık seçeneğimiz de yok. 80-90 M $ geldi, o da kendi borçlarına gitti. Ey Galatasaray taraftarları, sabırlı olun çünkü camia bu berbat yönetimi çok sevdi. Bunlar bizi katletmeden gitmeyecek. Bu yönetim ile başarılı olamayız. Adımız düşmez ancak, bu iş daha fazla uzarsa küme de düşebiliriz. İşte yeni Galatasaray. Bu genel kurul, Yeni Galatasaray'dan çok memnundur. Yarın seçime gidilsin %50'nin üzerinde bunlara 'Evet' diyecektir.

"OLMAZ... OLMAZ..."

Bu iş bir bütün. Takım, yönetim ve teknik direktör. Bunlardan biri aksarsa olmaz. Bu yönetimle her şey aksar. Bu yönetimle olmaz. Olmaz... Olmaz... Galatasaray'a bir ölü toprağı serpilmiş. Biz bir spor kulübüyüz. Sürekli otel konuşuyorlar. Burası inşaat şirketi mi?

"EVET, KÜFRETTİM"

Evet zamanında taraftara küfrettim. Neden? Bedava bilet istiyorlar. Tribün yapıyorlarmış. Yapmasınlar o zaman defolsunlar.Tümü
TÜMÜ