FC Bayern München
Başantrenör
DEJAN RADONJIC
Önceki Maç
Geçmiş maç bulunmuyor.
Gelecek Maç
Gelecek maç bulunmuyor.
Koç
DEJAN RADONJIC

DEJAN RADONJIC

Kızılyıldız'ı EuroLeague'de neredeyse son 8'e taşıyordu ama son anda bunu başaramadı. Bayern Münih'i EuroLeague'de neredeyse son 8'e taşıyordu ama son anda bunu başaramadı. Radonjic, 'Yine dene yine yenil ama daha iyi yenil'in EuroLeague'deki ayaklı kanıtı. Devlere karşı nasıl mücadele edeceğini biliyor. Bayern'i EuroLeague haritası içerisinde saygı değer bir yere taşımayı başardı. Bu sezon elinde daha fazla silah olacak. Derrick Williams'ı kaybetti ama Greg Monroe, Josh Huestis, Paul Zipser gibi önemli ve yeni silahları olacak. Kimse Bayern'i ilk 8 için aday görmüyor ama Radonjic, bir kez daha inadıyla ve sürprizleriyle takımı oraya aday haline getirecektir.

Takımın Yıldızı
GREG MONROE

GREG MONROE

NBA'de maksimum kontrat alacak kadar önemli bir pivot olan, 29 yaşında, 2015'te herkes onu isterken Bucks'a gitmeyi seçmiş bir oyuncuydu. Yetenekleri azalmadı veya  sakatlıklar onu istikrarsız hale getirmedi. Oyun klasik pivotlardan modern pivotlara kayınca Monroe, bir anda takımların şans vermediği oyuncu haline geldi. Bucks sonrası Suns, Celtics, Raptors ve 76ers'ta oynadı. Özellikle son 2 sezonda şampiyonluk isteyen takımların yedek pivotuydu. Bundan sıkıldı ve tekrar yıldız olmak istedi. Üstelik motive ve agresif. Derrick Williams sonrası Bayern'in yeni büyük sürprizi olacak.
Genç yıldız
JASON GEORGE

JASON GEORGE

Soflingen, Urspringschule, Ulm altyapılarında oynadıktan sonra Bayern Münih II ile ProB'de oynayan 18 yaşındaki Jason George, bu sezon A takıma yükseltildi. Almanya Milli Takımı alt yaş gruplarında da düzenli olarak süre alan Jason George, sınırlı dakikalar alacaktır ancak bu seviyede toz yutmasıyla bile gelişimini sürdürecektir.
Son Maçlar

Sporx Anasayfasına Dön