Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-4)
MS
Tarih:
24 Mart 2021 Çarşamba 22:45
Lig:
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
Stat:
Arena Lublin
Hakem:
Anastasios Papapetrou
Estonya
2
Çekya
6
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-6 | Estonya - Çekya canlı skor burada - Maç Özeti
Estonya
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
FRI
İsveç [D]
1-0
27.03.21
WQE
Beyaz Rusya [D]
4-2
24.03.21
WQE
Çekya
2-6
18.11.20
NAT
Gürcistan [D]
0-0
15.11.20
NAT
Kuzey Makedonya [D]
2-1
11.11.20
FRI
İtalya [D]
4-0
14.10.20
NAT
Ermenistan
1-1
11.10.20
NAT
Kuzey Makedonya
3-3
07.10.20
FRI
Litvanya
1-3
08.09.20
NAT
Ermenistan [D]
2-0
24.03.21
WQE
Çekya
2-6
14.10.20
NAT
Ermenistan
1-1
11.10.20
NAT
Kuzey Makedonya
3-3
07.10.20
FRI
Litvanya
1-3
05.09.20
NAT
Gürcistan
0-1
13.10.19
ECQ
Almanya
0-3
09.09.19
ECQ
Hollanda
0-4
06.09.19
ECQ
Beyaz Rusya
1-2
08.06.19
ECQ
Kuzey İrlanda
1-2
15.10.18
NAT
Macaristan
3-3
31.03.21
FRI
İsveç [D]
1-0
27.03.21
WQE
Beyaz Rusya [D]
4-2
18.11.20
NAT
Gürcistan [D]
0-0
15.11.20
NAT
Kuzey Makedonya [D]
2-1
11.11.20
FRI
İtalya [D]
4-0
08.09.20
NAT
Ermenistan [D]
2-0
19.11.19
ECQ
Hollanda [D]
5-0
14.11.19
FRI
Ukrayna [D]
1-0
10.10.19
ECQ
Beyaz Rusya [D]
0-0
11.06.19
ECQ
Almanya [D]
8-0
Çekya
Genel
İç saha
Dış saha
30.03.21
WQE
Galler [D]
1-0
27.03.21
WQE
Belçika
1-1
24.03.21
WQE
Estonya [D]
2-6
18.11.20
NAT
Slovakya
2-0
15.11.20
NAT
İsrail
1-0
11.11.20
FRI
Almanya [D]
1-0
14.10.20
NAT
İskoçya [D]
1-0
11.10.20
NAT
İsrail [D]
1-2
07.10.20
FRI
Güney Kıbrıs [D]
1-2
07.09.20
NAT
İskoçya
1-2
27.03.21
WQE
Belçika
1-1
18.11.20
NAT
Slovakya
2-0
15.11.20
NAT
İsrail
1-0
07.09.20
NAT
İskoçya
1-2
14.11.19
ECQ
Kosova
2-1
14.10.19
FRI
Kuzey İrlanda
2-3
11.10.19
ECQ
İngiltere
2-1
10.06.19
ECQ
Karadağ
3-0
07.06.19
ECQ
Bulgaristan
2-1
26.03.19
FRI
Brezilya
1-3
30.03.21
WQE
Galler [D]
1-0
24.03.21
WQE
Estonya [D]
2-6
11.11.20
FRI
Almanya [D]
1-0
14.10.20
NAT
İskoçya [D]
1-0
11.10.20
NAT
İsrail [D]
1-2
07.10.20
FRI
Güney Kıbrıs [D]
1-2
04.09.20
NAT
Slovakya [D]
1-3
17.11.19
ECQ
Bulgaristan [D]
1-0
10.09.19
ECQ
Karadağ [D]
0-3
07.09.19
ECQ
Kosova [D]
2-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.