San Francisco Shock’tan iki transfer daha!

4

San Francisco Shock kadrosunu dolduruyor

Overwatch Ligi takımlarından San Francisco Shock bir DPS ve bir support oyuncu ile daha anlaşarak kadrosundaki oyuncu sayısını 11’e çıkardı.
3

DPS

Güney Koreli X6-Gaming takımının Güney Koreli oyuncusu Park “Architect” Min-ho, San Francisco Shock’un DPS açığını bir nebze de olsa kapatmak için takıma alındı.
2

Support

Toronto Esports takımının Amerikalı oyuncusu Grant “moth” Espe de takımın heal açığını biraz da olsa kapatmak için takıma alındı. Her ikisi de ismini henüz pek fazla duyuramamış oyuncular olsalar da sanıyoruz ki SF Shoch, oyuncuları uzun bir izleme sürecinden geçirmiştir.
1

Ayrıca...

Ayrıca takımın 18 yaşının altında oldukları için oynayamayan iki oyuncusu, DPS rolünde Jay “sinatraa” Won ve Flex rolünde Matthew “super” DeLisi, yakında takıma dahil olacaklar. sinatraa 22 Mart’tan sonra ligde oynayabiliyor olacak. SF Shock’ın sinatraa’yla zamanında imzalamış olduğu sözleşme ise çok ilginç. Oyuncunun uzun bir izleme döneminden geçtiğini belirten takım 150.000$’lık kontrat imzalamıştı. Bu da Overwatch Ligi'nin minimum maaşından 100.000$ fazla demek. Super ise Stage 3’te oynayabilecek. Yazar: Cafer Eren Öztürk - @CaferErenOzturk

daha fazlası...
Daha fazla göster
Sporx Anasayfasına Dön