Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

ESPN: "Kyrie ve Durant, 'orta okullu çiftler' gibi!"

ESPN'in NBA muhabiri Brian Windhorst, Kevin Durant ve Kyrie Irving'in samimiyetlerinin NBA All-Star'da geliştiğini iddia etti.

ESPN'in ünlü NBA muhabiri Brian Windhorst, Kyrie Irving ve Kevin Durant ile ilgili flaş bir iddia ortaya attı.

"Serbest Oyuncu Takımı, pardon All-Star'daki LeBron Takımı'ndan birkaç kişiyle görüştüm." diyerek sözlerine başlayan Windhorst, "Kyrie Irving ve Kevin Durant'in hafta sonunun tamamında yanyana olduklarını ve 'orta okullu çiftler' gibi dolaştıklarını söyledi. Birlikte yemek yemişler, takılmışlar ve antrenman yapmışlar." dedi.

Windhorst, "Senin için ribaunt alayım, hop bir de sen ribaunt al. Post up oynayayım, bir de son oyna falan gibi ilginç olaylar. Ardından, birlikte Miami'ye giderek vakit geçirmişler." diyerek sözlerini noktaladı.

Kyrie Irving ve Kevin Durant ikilisinin isimleri New York Knicks ile birlikte anılıyordu. Her iki oyuncu da yaz aylarında serbest olacak.


7/24 NBA