Ersun Yanal'dan yeni sistem hazırlığı! Gustavo...

Fenerbahçe'de ağrıları devam eden Emre'nin yerinde Luiz Gustavo forma giyecek. Yanal, Emre iyileştikten sonra ise kaptan ve sambacının yanına Kruse'yi ekleyip 4-3-3'e dönecek..

Haber; Türkiye
Ersun Yanal'dan yeni sistem hazırlığı! Gustavo...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Eylül 2019 07:19
Ersun Yanal, şampiyonluk vadettiği Fenerbahçe camiasına, aynı zamanda özlenen hücum futbolunu da izletmekte kararlı.

Luiz Gustavo'nun takıma katılmasıyla 4-2-3-1 dizilişinden 4-3-3'e geçiş yapmaya hazırlanan Fenerbahçe, Emre Belözoğlu Alanya deplasmanında forma giyemeyeceği için aynı kurguyla sahaya çıkacak.

Kaptanın yokluğunda Gustavo'ya forma verecek olan Ersun Yanal, takımda başka değişiklik yapmayacak. Zanka-Jailson ikilisinden memnun olan Yanal, Emre'nin takıma katılmasıyla orta sahayı Emre-Kruse-Gustavo üçlüsüne teslim edecek.

Yedeklere uyarı

Ersun Yanal bek konusundaki tercihlerini de kolay kolay değiştirmeyi düşünmüyor. Isla ve Hasan Ali'nin yokluğunda sağda görev yapan Ozan ile solda oynayan Dirar'ın performansı beğenen tecrübeli teknik adamın savunmada aksamayan, hücuma ise yerlerinde oynadıkları isimlerden daha çok katkı sağlayan bu iki isimden vazgeçmeye niyeti yok.

Ersun Hoca, kanatlarda görev verdiği Deniz ve Rodrigues'in ise daha efektif olmasını bekliyor. Her iki oyuncuyla da özel olarak görüşen Yanal, Deniz'e daha fazla sorumluluk alması gerektiğini söylerken, Rodrigues'e de "Son vuruşlarını geliştirmelisin" ikazı yaptı. Yanal yedek kalan isimleri de performanslarını artırmaları yönünde uyardı.

 Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
TÜMÜ