Ersun Yanal: "Hemen havaya girmeyin"

5-0'lık Gazişehir galibiyeti, Sarı-Lacivertliler'i coşturdu. Ersun Yanal ise oyuncularını uyardı:"Sadece 1 maç kazandık. Hemen havaya girmeyin. Gazişehir'i unutup, Başakşehir'i düşünün."

Haber; Fanatik
Ersun Yanal: 'Hemen havaya girmeyin'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Ağustos 2019 07:58
Fenerbahçe, kötü geçen hazırlık maçlarından sonra lige müthiş bir başlangıç yaptı. Gazişehir karşısında sadece alınan 5-0'lık galibiyet değil, ortaya konan futbol ve neredeyse tüm alanlarda ilk haftanın en iyi istatistiklerine imza atılması; Sarı- Lacivertliler'i havaya soktu. Bu durum Ersun Yanal'ı endişelendiriyor. Deneyimli teknik adam, endişesini oyuncularıyla paylaştı ve uyarılarda bulundu.

"AKLINIZDAN ÇIKARIN"

Yanal, 34 haftalık maratonun sadece ilk maçını geride bıraktıklarını hatırlatarak, "Hemen havaya girmeyin. Ayaklarınız yere bassın. Rehavet, bize pahalıya mal olur. Önümüzde çok zorlu maçlar var. Bu nedenle Gazişehir galibiyetini aklınızdan çıkarın. Evet çok iyi oynadık, çok güzel bir zafer elde ettik. Ancak tek maçla bir şey kazanılmıyor. Hepimizin sadece Başakşehir'e odaklanmamız gerek" ifadelerini kullandı. Tümü
TÜMÜ