Ersun Yanal - Damien Comolli zirvesinden Fejsa'ya veto çıktı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sportif direktör Comolli'yle yaptığı toplantıda sık sakatlık sorunu yaşayan Sırp oyuncunun transferini istemediğini bildirdi.

Haber; Sözcü
Ersun Yanal - Damien Comolli zirvesinden Fejsa'ya veto çıktı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Temmuz 2019 10:57
Ersun Yanal, Topuk Yaylası kampı sonrası Damien Comolli'yle transfer zirvesi gerçekleştirdi. Sözcü Gazetesi'nden Sercan Hamzaoğlu'nun haberi şu şekilde...

Ersun Yanal, orta sahaya acil bir takviye istedi. Fejsa'yla ilgili Comolli'nin Yanal'a "Hocam sık sakatlık geçiren bir isim. Evet listemizdeydi ve karşılıklı bu oyuncu için bir fikir birliğimiz olmuştu. Kafamızda soru işareti kalmasın diyorsan listemizden çıkartırız. Yine de istiyorsan hemen gidip imza attırabiliriz." dedi.

BU TRANSFERİ İSTEMİYORUM

Yanal da Comolli'ye "Fejsa çok kaliteli bir isim. Ama son yıllarda çok sıkıntı yaşadı. Bizim böyle bir risk alma lüksümüz yok. Bu transferi istemiyorum." diyerek Sırp oyuncudan vazgeçtiğini iletti.GUSTAVO OLMAZSA MAHMUT

Transfer zirvesinde Ersun Yanal, orta sahaya acil bir takviye istedi. Fejsa'dan vazgeçilmesinin ardından rota Fransa'ya çevrildi. Comolli, Marsilya'nın Brezilyalı ön liberosu Luiz Gustavo için girişimleri hızlandırdı. Gustavo için Fransız kulübü ikna edilemezse, Medipol Başakşehir'in milli oyuncusu Mahmut Tekdemir için girişimde bulunulacak.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ