Ersun Yanal: "Biz ne yaptığımızı biliyoruz!"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Sivasspor maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Ersun Yanal: 'Biz ne yaptığımızı biliyoruz!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Mart 2019 23:19
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 2-1 kazandıkları Sivasspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Maçın kısa bir değerlendirmesini yapan tecrübeli teknik adam, "Gol atıp, golden sonra rahatlamak gerektiğini biliyorduk ama tam tersi oldu. Oyuncularımın golü yedikten sonra başlayışı ve çabalaması güzeldi. Biz ne yaptığımızı biliyoruz." dedi.

"İKİ HAFTALIK SÜREÇ, BİZE İYİ GELECEK"

Taraftar desteğine dikkat çeken Yanal, "Taraftarlarımızın desteği nedeniyle kendi adıma teşekkür ediyorum. Bizi destekleyip, maçı kazanmamızda önemli bir rol oynadılar. Önemli sonuçlar alabilecek bir takım olduğumuzu biliyoruz. 2 haftalık süreç bize iyi gelecek." ifadelerini kullandı.

"BULUNDUĞUMUZ YER, ALIŞIK OLMADIK BİR YER"

Takım üstünde baskı olup olmadığına dair gelen soruya Ersun Yanal, "Bulunduğumuz yer, Fenerbahçe'nin hiç alışık olmadığı bir yer. Bu, stresi yaratacak, normal. Kazanmak üzereyken kaybettiğin, bir anda şok yaşayıp geriye düştüğün maçlar var." cevabını verdi.

"ARTIK ÖNÜMÜZDEKİ SEZON..."

Bu sezonun kalanındaki hedefleriyle ilgili soruya Fenerbahçe'nin teknik patronu, "Bu sene hep böyle geçti, bundan deneyim kazandık. Artık önümüzdeki sezonu planlayarak gitmemiz gerekiyor. Biz bu planları gerçekleştirecek güce sahip olduğumuzu biliyoruz ve yapacağız." yanıtıyla sözlerini noktaladı.

"BİZ İŞİMİZE BAKIYORUZ"

Ersun Yanal, gelecek sezon takımın başında olmayacağı iddialarıyla ilgili de konuşarak şunları kaydetti:

"Biz işimize bakıyoruz. Yapacak planlarımız var. Hocalarımız oyuncular izliyor. Antrenmanlar bir taraftan devam ediyor. Arkadan söylenenler bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Kulübün ve benim duruşum belli. Bizim daha önce yaptıklarımız belli. Yapacaklarımız ve beklenti de belli. Bunları konuşmak şu anda benim gündemim değil. Planlı bir şekilde gidiyoruz. Burası önemli bir yer. Önümüzdeki sezon daha iyi ne yapabiliriz, bu sezonu nasıl iyi yerde bitiririz, bunu düşünüyoruz. Başarılı olacağımızı düşünüyorum."

"FREY AMELİYAT EDİLECEK"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Yanal, futbolcuları Michael Frey'in kasığından ameliyat edileceğini açıkladı.

Frey'in uzun süredir pubis teşhisi nedeniyle problemi olduğunu aktaran Yanal, İsviçreli futbolcunun 18 Mart Pazartesi günü Almanya'da ameliyat edileceğini ve 2-3 hafta sahalarda uzak kalacağını kaydetti.Tümü
TÜMÜ