Ersun Yanal acil transfer bekliyor!

Transferde şu ana kadar 6 isimle anlaşan Fenerbahçe'de buna karşın teknik heyet halen daha eksiklerin olduğunu düşünüyor.

Haber; Milliyet
Ersun Yanal acil transfer bekliyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Temmuz 2019 08:27
Fenerbahçe transfer çalışmalarında yoluna planlı ve hızlı bir şekilde ilerliyor. Buna karşın Ersun Yanal daha farklı düşünüyor. Geçen sezona göre transferde daha hızlı davranan sarı-lacivertliler temmuz ayının ortasına kadar Max Kruse, Emre Belözoğlu, Vedat Muriç, Altay Bayındır, Murat Sağlam, Allahyar Sayyadmanesh ve Garry Rodrigues gibi isimleri kadroya katmayı başardı. Ancak teknik direktör Ersun Yanal halen daha tam kadro olarak çalışamamaktan dolayı sıkıntılı durumda.

Transferde son olarak gelen Garry Rodrigues, Düzce'de Topuk Yaylası'ndaki ilk etap kamp çalışmalarına katılamadı. Sağ kanat oyuncuları Mauricio Isla, Şili Milli Takımı ile Copa America'da, Nabil Dirar da Fas Milli Takımı ile Afrika Uluslar Kupası'na katıldıkları için benzer şekilde yer alamadı. Transferde en çok istenilen isimlerden Roma'lı Aleksandar Kolarov'da da daha somut bir gelişme olmadı.

Özellikle stoper bölgesinde eksikler hisseden Yanal, bu bölgeye mutlaka takviye bekliyor. Sözleşme biten Martin Skrtel ile görüşmeler sürüyor. A Milli Takım'da olduğu için ekstra izinli olan sol bek Hasan Ali Kaldırım'da Düzce'deki kampa son gün katılabildi.

Tüm bunların yanında takımdan ayrılan çok sayıda isim söz konusu. Bu sebeplerden dolayı Ersun Yanal hala elinde gerçek anlamda bir takım olmadığını vurguluyor.Tümü
TÜMÜ