Erol Bulut, yüzde 90 Gaziantep'te!

Gaziantep Futbol Kulübü'nde bu hafta sonu görevini bırakacak olan Teknik Direktör Ricardo Sa Pinto'nun yerine getirilmesi düşünülen Erol Bulut ile % 90 anlaşma sağlandığı öğrenildi. Fenerbahçe'den ayrılan Bulut ile yöneticiler, temas kurarkan genç teknik adamın buranın teklifine sıcak baktığı öğrenildi.

, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Erol Bulut, yüzde 90 Gaziantep'te!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Mayıs 2021 12:01
Gelecek sezonun çalışmalarına başlayan ve Teknik Direktör koltuğunu sağlama almak isteyen Gaziantep Futbol Kulübü, Erol Bulut ile % 90 anlaşma sağladı. Erol Bulut'un 2 önemli isteğini kabul eden Gaziantep FK'da imza an meselesi.

Gaziantep Olay gazetesinde yer alan habere göre; Gaziantep Futbol Kulübü yöneticileri ile görüşme sağlayan Erol Bulut'un yönetimden istekleri oldu. Futbolcuların maaşlarının düzenli ödenmesini isteyen Erol Bulut, aynı zamanda ilk 5 hedefi olan bir kadro oluşturulmasını talep etti. 

Sözcü Gazetesi'nden Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre Erol Bulut, "Gaziantep FK'dan teklif geldi. Yurt dışından iki kulüp teklif yaptı. Ancak henüz bir karar vermedim. Önümüzdeki günlerde bir karar vereceğim. Şu anda dinleniyorum" ifadelerini kullandı.

İMZA AN MESELESİ

Gaziantep Futbol Kulübü'nün yeni sezonda göreve getirmek istediği Erol Bulut ile yöneticiler arasında anlaşma sağlanırken imzanın an meselesi olduğu öğrenildi. Gaziantep yönetiminin, genç teknik adam ile % 90 anlaşma sağladığı ve önümüzdeki günlerde resmi imzaların atılması bekleniyor. 


EURO 2020 Navigasyon
Tümü
TÜMÜ