Erol Bulut: "Bu ligin altını üstüne getireceğiz, şampiyon olacağız"

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut, futbolcularına yönelik sürekli motivasyon konuşmaları yapıyor.

Haber; Fanatik, Fotoğraf; Fenerbahce.org
Erol Bulut: 'Bu ligin altını üstüne getireceğiz, şampiyon olacağız'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ağustos 2020 08:27
Fenerbahçe'nin çiçeği burnunda teknik patronu, yeni görevine hızlı başladı. Erol Bulut, ilk antrenmanlarında motivasyon konuşmalarına ağırlık verdi.

Teknik ve taktik konuları ikinci plana iten 45 yaşındaki çalıştırıcı, öğrencilerinden beklentilerini net bir dille anlatıyor. Bulut, yaptığı son konuşmada takım olarak ölü toprağını üzerlerinden atmaları gerektiğini söyledi.

"ŞAMPİYONLUK HASRETİ BİTECEK"

Başarılı teknik adam, "6 yıldır şampiyon olamayan bir Fenerbahçe var. Camia buna alışık değil. Bu sezon özleme son vereceğiz" dedi.

"BU LİGİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRECEĞİZ"

Başarıya aç bir takım olacaklarını söyleyen Erol Bulut, "Bu ligin altını üstüne getireceğiz. Sizden beklentim bu. Ancak bunu bireysel performanslarla değil, takım halinde başaracağız. Önce aile olacağız. Bunu başarırsak, şampiyon olacak kaliteye zaten sahip bir oyuncu topluluğusunuz. Bu nedenle şampiyonluk kendiliğinden gelir" dedi.Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları sürerken, Teknik Direktör Erol Bulut parolayı şampiyonluk olarak belirledi.

Bulut oyuncuları ile yaptığı toplantıda, "Hedefimiz şampiyonluk, Fenerbahçe'nin seviyesi her zaman şampiyonluktur. Çalışmalarımızı bu farkındalıkla sürdürelim" ifadelerini kullandı.

Futbolcu grubu da hocalarına; "Biz gece gündüz mücadelemizi verecek, düşünce kalkacak, bıkmadan çalışacağız, üzerimizdeki formanın sorumluluğu neyse onu yapacağız" şeklinde söz verdiler.

Sarı Lacivertli Futbolcular bugün kulübün sağlık sponsporu Acıbadem Hastanesinde kontrollerini tamamlarlarken,antrenmanlarda da büyük bir özveri ve motivasyonla çalışıyorlar. Yüksek tempolu antrenman programlarına rağmen,çalışma sonrası da bireysel olarak sahada kalan bir çok isim özel çalışmalarına antrenman sonrası da devam ediyorlar.

Fenerbahçe'de çalışma temposu da yavaş yavaş artmaya başlayacak. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Topuk Yaylasında 18 Ağustos'da başlayacak kampta ise Teknik Direktör Erol Bulut ve ekibi daha ağırlıklı teknik,taktik çalışmalara geçecekler.Tümü
TÜMÜ