X

Enner Valencia'dan Fenerbahçe'ye mesaj

Ekvador'un golcü futbolcusu Enner Valencia, Hollanda karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Enner Valencia'dan Fenerbahçe'ye mesaj
Ekvador'un, Hollanda ile 1-1 berabere kaldığı maçta takımının tek golünü atan Enner Valencia, maçın ardından görüşlerini TRT Spor'a aktardı.

Ekvadorlu yıldız, "Katar'a karşı da oynadım. Çok fazla mücadele ettik. Bizim için çok önemli bir maçtı." dedi.

Takıma ve taraftarına teşekkür eden 32 yaşındaki futbolcu, "Öncelikle milli takımdaki tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Uzun süredir birlikte oynuyoruz ve hepsinin ayrı ayrı kişiliği var. Bütün taraftarlarımıza, Ekvador'dan buraya gelerek bizi destekleyen taraftarımıza çok teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.

Son olarak Fenerbahçe'ye bir mesajı olup olmadığı sorulan Valencia, "Hepinize çok selamlarımı gönderiyorum. Desteklediğiniz için teşekkürler." şeklinde cevap verdi.

SAKATLIK AÇIKLAMASI

Sakatlığı nedeniyle oyundan alınan Enner Valencia son durumu ve sakatlığının ciddiyetiyle ilgili soruya ise, "Test yapıldı ve dizimde bir burkulma olduğu ortaya çıktı. Bu beni rahatsız ediyor. Hollanda'ya karşı ağrılarla oynadım ama önemli olan takımıma yardım edebilmekti. Senegal maçına kadar iyi bir iyileşme süreci geçirmek istiyorum. Umarım bir sonraki maçta daha iyi olurum ve takımıma yardım edebilirim" diyerek açıklamalarını tamamladı.

 Reklam 
S Takımlar O G B M A Y Av. P
1Hollanda32105147
2Senegal32015416
3Ekvador31114314
4Katar300317-60