Emre Mor'un kariyerini değiştiren hamle

Mino Raiola'nın vizyonu onu bambaşka bir Emre Mor yaptı. Volkan Demirel'in elinde de beklenen çıkışı yaptı.

Haber; Takvim, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Emre Mor'un kariyerini değiştiren hamle
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Haziran 2022 12:29
Emre Mor'un hayatını değiştiren hamle: Mino Raiola

Geçen sezonki çıkışı öncesi Emre Mor'un hayatını değiştiren bir olay gerçekleşti.

Emre'nin menajerliğini dünyaca ünlü menajer Mino Raiola üstlendi. İbrahimovic, Mbappe gibi yıldızların da menajerliğini yapan Raiola'nın geçen Temmuz ayında Emre Mor'a "Çok yetenekli bir futbolcusun ama bu yeteneklerini sergilemen için fiziksel ve mental değişikliğe ihtiyacın var. Seni hak etiğin yere getireceğim. Ama senin de bana yardımcı olman gerekiyor" dedi.

Emre'yi Karagümrük'e gönderen Raiola genç oyuncuya yeni bir kariyer planı çizdi. Ona bambaşka bir vizyon açtı. Kişisel gelişimi için özel kitaplar hediye etti.

Emre'nin idman ve maç istatistiklerini tek tek takip etti. Başkan Süleyman Hurma'dan sürekli bilgi aldı. Emre de Volkan Demirel'in elinde beklenen çıkışı gerçekleştirdi. 1 sezonluk performansıyla Fenerbahçe'ye geçti.

ÖMRÜ TRANSFERİ GÖRMEYE YETMEDİ

Raiola'nın ömrü bu transferi görmeye yetmedi. Geçtiğimiz Nisan ayında hayata veda etti. Ancak Emre Raiola'nın menajerlik şirketinden vazgeçmedi. Mino Raiola'nın oğlu ile kariyerine devam etti.

MAÇI KENARDAN TAKİP ETTİ!

Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Mor dün Katar takımı Al Shamal ile yapılan hazırlık maçını kenardan takip etti.

Genç oyuncu, çarşamba günü ayrıca teknik direktör Jorge Jesus ve takım arkadaşlarıyla tanıştı. Emre Mor'un Jorge Jesus tarafından özel bir antrenman programına tabi tutulacağı öğrenildi.

FENERBAHÇE İÇİN DEVLERİ REDDETTİ

Emre Mor, Karagümrük'teki performansıyla Avrupa'nın önemli takımlarını peşine taktı ama tercihini Fenerbahçe'den yana kullandı. SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ