Emre Mor için "transfer vetosu" kalktı! Galatasaray sorusu...

Galatasaray ile büyük ölçüde anlaşan ancak menajerlerin araya girmesiyle transferi tamamlanamayan Emre Mor, sarı kırmızılı takım hakkında kendisine sorulan soruya cevap vermedi. Öte yandan sorun yaratan menajerlik şirketi, transferin üstündeki "veto"yu kaldırdıklarını açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Emre Mor için 'transfer vetosu' kalktı! Galatasaray sorusu...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Temmuz 2019 16:02
Galatasaray ile transfer görüşmesi yapmak için İstanbul'a gelen ve ardından İspanya'ya dönen Emre Mor, İspanya'da sağlık kontrolünden geçti.

El Desmarque Vigo muhabiri, sağlık kontrolünden geçen Emre'ye Galatasaray'a transferini sorarken genç futbolcu cevap vermemeyi tercih etti. Galatasaray sorusuna sessiz kalan Emre Mor, soruya sadece küçük bir gülümsemeyle cevap verdi.

İspanyol basını, Emre Mor'un hastaneye giderken oldukça mutsuz olduğunu belirtirken üzerine giydiği montta yazan 'Mind Control' (Beyin yıkama) sözünün bir tranfer mesajı olabileceğini kaydetti.

MENAJERLİK ŞİRKETİNDEN TRANSFER AÇIKLAMASI

Öte yandan Emre Mor'un menajerlik şirketi WBD Capital, Emre için transfer vetosunu kaldırdıklarını ve transfer olmasında artık önünde bir engel bulunmadığını açıkladı.

Galatasaray, Emre Mor transferini menajerlik şirketinin koyduğu veto nedeniyle tamamlayamıyordu. Menajerlik şirketinden gelen bu açıklamayla birlikte transferin bitmesinde bir engel kalmadı.Tümü
TÜMÜ