Emre Belözoğlu: "Şampiyonluk gelirse tadından yenmez"

Fenerbahçe'nin yeni kaptanı Emre Belözoğlu, Gazişehir Gaziantep maçı sonrası konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Emre Belözoğlu: 'Şampiyonluk gelirse tadından yenmez'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ağustos 2019 22:51
Fenerbahçe'nin yeni kaptanı Emre Belözoğlu, Gazişehir'e karşı 5-0 kazandıkları maçın ardından oğlu Ömer ile birlikte yayıncı kuruluşa konuştu.

Flaş röportaj alanında maçı değerlendiren Emre Belözoğlu, "Benim için uzun seneler sonra Çubuklu forma altında bir maça çıkmak çok büyük bir keyif oldu. Fenrebahçe'nin bir neferi olmaya hazırım, bunu her zaman söylüyorum. Elimden geldiğince takım arkadşalarım gibi mücadele ttim. Skor da tatmin edici. Maçın ilk yarısında iyi oynadık. İkinci yarıda oyun koptu. Bizim adımıza da oyun genişledi. Rakip de faydalanmaya çalıştı. Sonuç itibarıyla iyi bir başlangıç oldu." ifadelerini kullandı.

Ömer'e gelen soru ve konuşmaması üzerine Emre, "4 sene Başakşehir'de oynadıktan sonra oğlum Ömer yarı Başakşehirli yarı Fenerbahçeli oldu. Onun için gelecek hafta zor bir maç olacak." dedi.

"ŞAMPİYONLUK GELİRSE TADINDAN YENMEZ"

Emre Belözoğlu, takıma 4 sezon sonra katılma misyonuyla ilgili gelen soruya, "Bizim için kolay bir sene olmayacak. Geçen senin ağırlığı oyuncularda var. Herkes bunu net hissediyor. Benim görevim buradaki aidiyeti artırmak. Taraftarın beklentisi adına saha içindeki mücadeleyi artırmak. Ben takım arkadaşlarımın iyi günde, kötü günde yanında olacağım. En zor günlerinde bu camianın, ayakta kalmasını sağlayan taraftarımız her oyuncuyu desteklesin. İyi bir başlangıç oldu, sonu da güzel olsun. Saha içinde, saha dışında bana ne görev düşerse yapacağım. Ben daha çok saha içinde kalmak istiyorum elimden geldiğince. Şampiyonluk gelirse tadından yenmez. Ben elimden geleni yapacağım." yanıtını verdi ve sözlerini noktaladı.Tümü
TÜMÜ