Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Embiid: "Playofflarda, durdurulamaz olacağım"

Philadelphia 76ers'ın yıldızı Joel Embiid, 2020 NBA playofflarında "savunulamaz" olacağına inandığını belirtti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Philadelphia 76ers'ın yıldızı Joel Embiid, 2020 NBA playofflarında "savunulamaz" olacağına inandığını belirtti.

Embiid, 2020 NBA playofflarındaki varlığına ilişkin ilginç bir açıklama yaptı ve savunulamaz olacağına inandığını söyledi.

Embiid, NBC Sports Philadelphia'dan Serena Winters'a şu açıklamalarda bulundu:

"Playofflarda oyun yavaşlıyor. Durdurulamaz hissediyorum. Daha iyiye gittiğimi hissediyorum, özellikle ikili sıkıştırmalarda takım arkadaşlarımı bulmak konusunda. Playofflarda da en önemli şey bu oluyor. Hala uzun bir mesafe katetmem gerektiğini düşünüyorum ama aynı zamanda daha iyiye gittiğimi de düşünüyorum."

Taraftarlar olmadan oynamak konusunda ise, Embiid şu açıklamaları yaptı:

"Buna alıştım. Alışma evresini geride bıraktığımı düşünüyorum. Bunu tüm karantina dönemi boyunca aklımdan geçiriyordum ve her gün daha iyiye gitmek ve hazır olmak adına oyunum üzerine çalışıyordum. Sahadaki en iyi hücum ya da savunma oyuncusu olmak açısından, oyunu istediğim zaman, istediğim gibi yönlendirebileceğim bir noktada olduğumu hissediyorum."