Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Edwards: "Alex Rodriguez'i tanımıyorum..."

Minnesota Timberwolves çaylağı Anthony Edwards, Timberwolves'un yeni sahibi olacak beyzbol efsanesi Alex Rodriguez'in kim olduğunu bilmediğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Minnesota Timberwolves çaylağı Anthony Edwards, Timberwolves'un yeni sahibi olacak beyzbol efsanesi Alex Rodriguez'in kim olduğunu bilmediğini söyledi.

Bir süre önce, şu anki takım sahibi Glen Taylor'ın, ekibi beyzbol efsanesi Rodriguez'e devretmek için bir anlaşmaya vardığı belirtilmişti.

Edwards, dünyaca ünlü bir beyzbol yıldızı ve 2000'lerde New York Yankees'in önde gelen oyuncularından biri olan Rodriguez'in kim olduğu konusunda hiçbir fikrinin olmadığını şu sözlerle iddia etti:

"Kim olduğunu bilmiyorum. Takımın sahibi olacağını biliyorum. Ama beyzbol hakkında hiçbir şey bilmiyorum."

Edwards'ın Rodriguez'in kim olduğunu bilmediğini söylemesinin ardından A-Rod, bu konuyla bir Instagram hikayesi paylaştı ve "Merhaba Anthony. Ben Alex!" ifadelerini kullanarak Edwards'a kendini tanıttı.

Edwards ise bu gönderiyi kendi Instagram hesabında paylaşarak, gülen bir emojiyle "Nasılsın adamım" şeklinde yanıt verdi: