Eda Erdem Dündar: ''Olacağına çok inanmıştık''

A Milli Kadın Voleybol Takımımız'ın başarılı ismi Eda Erdem Dündar, Sırbistan'a mağlup olduğumuz finalin ardından açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Eda Erdem Dündar: ''Olacağına çok inanmıştık''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Eylül 2019 22:36
A Milli Kadın Voleybol Takımımız'ın turnuvadaki dikkat çeken isimlerinden olan Eda Erdem Dündar, 3-2 mağlup olduğumuz Sırbistan finalinin ardından konuştu.

Tecrübeli oyuncu, ''Üzgünüz. Şahsen ben çok üzgünüm. Olacağına çok inanmıştık. Olmayınca insan kendini tutamıyor. Çok güzel mücadele verdik. Basit hatalardan kaybettik. Olmayınca olmuyor. Takımımla gurur duyuyorum. Seyircilere, ekran başındakilere teşekkürler. Final maçında 3-2'ye gitti. 3-0 bitseydi kahrolurduk. Verdiğimiz mücadele takdir edilecektir. TVF'ye de teşekkür ediyorum. En organize Avrupa şampiyonası bu oldu. Yabancı arkadaşlarımdan da duydum.'' sözlerini kullandı.

Eda, sözlerini ''Benim için çok güzel geçti turnuva. Kendi bireysel performansımla takımıma yardımcı olduğumu düşünüyorum. Ya şu altın madalyayı alsaydık... Turnuva güzel geçti ama sonunu getirebilseydik keşke. Sırbistan gibi üst seviye bir takıma yaklaşabilmek için basit hatalarımızı daha aza indirmemiz gerekiyor. Hücumda akıllı seçenekler kullanmalıyız.'' diyerek tamamladı.Tümü
TÜMÜ