E3: PUBG'ye karlı harita geliyor! Videosu yayınlandı

PUBG'nin resmi facebook sayfasından "Coming Winter 2018…" yazısıyla çok kısa bir video paylaşıldı.


Geçtiğimiz haftanın verileri ele alındığında, PUBG'nin oyuncu sayısının giderek azalmaya başladığını görüyoruz. Bunun sebebi oyun, son zamanlarda güncellemeleri biraz kenara attı hile kullanan kişilerin tespitine aşırı odaklandı. Diğer yandan da özellikle, Fortnite ve diğer Battle Royale oyunların inanılmaz yükselişi direkt olarak PUBG'ye etki ediyor. PUBG Şirketinin CEO'su Chang Han Kim geçtiğimiz günlerde bir söyleşide uzun bir demeç verdi. Bu demeçin bizim için en önemli bölümü şuydu;

Oyuncuların sise ve yağmura olan tutumu bizi bu özelliklerin oyundan kaldırılmasına yöneltti fakat bu özellikleri oyundan tamamen silmiş değiliz. İlerleyen zamanlarda bu özellikleri daha gelişmiş bir halde, oyuna tekrar getireceğiz fakat şu an önceliğimiz kar efekti.

Chang, konuşmasındak yeni haritayla ilgili çok fazla ayrıntı paylaşılmadı. Ancak eklenecek yeni haritanın Adriyatik Denizi üzerinde olacak bir harita olması önceden beri konuşuluyordu. Adriyatik Denizi, İtalya ile Doğu Avrupa arasında bulunan denizin adıdır. Bu nedenle yeni haritanın Adriyatik üzerinde karlı bir ada olma ihtimali mevcut.

Gelin E3'te açıklanan karlı haritanın ilk trailerına birlikte göz atalım;
Sporx Anasayfasına Dön