Dybala: "Juventus'tan ayrılmayı düşündüm"

Juventus'un Arjantinli yıldızı Paulo Dybala, transfer döneminde takımdan ayrılmak istediğini ancak sonrasında karar değiştirdiğini söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Dybala: 'Juventus'tan ayrılmayı düşündüm'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ekim 2019 00:47
Transfer döneminde Paris Saint-Germain, Manchester United ve Tottenham gibi kulüplerle ismi anılan Paulo Dybala, konu hakkında lk kez açıklama yaptı.

"BİR DÖNEM AYRILMAYI DÜŞÜNDÜM"

Juventus'tan bir dönem ayrılmak istediğini itiraf eden Paulo Dybala, "Transfer döneminde her şey çok hızlı gelişiyor. Evet bir dönem ayrılmayı düşündüm. Ancak sonrasında burada kalmak, kariyerimi Juventus'ta sürdürmek istedim. Bu forma için daha yapacağım şeyler olduğunu düşünüyorum. Inter maçında da yaptıklarımdan memnunum" dedi.

"İKİMİZ DE GÖREVİMİZİ YAPTIK"

Higuain hakkında da konuşan Arjantinli yıldız, "Hem hem hem Higuain hakkında birçok gelişme oldu. Ancak ikimiz de Juventus'ta kalmak ve burada başarılı olmak istedik. Inter'e karşı ikimiz de gol attık ve görevimizi yaptık" ifadelerini kullandı.

Sarri'nin oyun anlayışını da öven Dybala, "Allegri ile birçok şey başardık ama Sarri biraz daha ofansif bir oyun istiyor. Bunu zaten sahada görebiliyorsunuz" şeklinde konuştu.
Tümü
TÜMÜ