Düsseldorf Başkanı'ndan Kenan ve Kaan için açıklama!

Bundesliga'ya veda eden Fortuna Düsseldorf'ta Başkan Thomas Röttgermann, takımdaki oyuncuların geleceği için açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; AA
Düsseldorf Başkanı'ndan Kenan ve Kaan için açıklama!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Temmuz 2020 16:35
Bundesliga'ya veda eden Fortuna Düsseldorf'ta en çok merak edilenler arasında takımdaki oyuncuların geleceği yer alıyor. Galatasaray'ın ve Fenerbahçe'nin de gündeminde yer alan Kaan Ayhan ve Kenan Karaman'da da yeni gelişmeler yaşanıyor.

Koronavirüs nedeniyle ekonomik olarak zor günler yaşayan kulüp için Başkan Thomas Röttgermann'dan açıklamalar geldi.

"HİÇBİRİNİ SATMAK ZORUNDA DEĞİLİZ"

Röttgermann, yaptığı açıklamada; "Herhangi bir oyuncumuzu göndermek zorunda değiliz. Pandeminin getirdiği belirsizlikler nedeniyle, hiçbir kulüp sözleşmelerde belirtilen paraları yatırmaya hazır değil. Bu yüzden bu isimlerin Düsseldorf'ta kalması daha muhtemel." dedi.

KENAN KARAMAN VE KAAN AYHAN'IN OPSİYONLARI

Düsseldorf'ta Kenan Karaman ve Kaan Ayhan'ın sözleşmelerindeki serbest kalma maddelerinin Temmuz sonu itibariyle sona erdiği de kaydedildi.

Bu nedenle bir kulüp milli oyuncuları transfer etmek istemesi durumunda, kulüpleri Düsseldorf ile pazarlık masasına oturmak zorunda olacak.

BAYRAM NEDENİYLE ÖDEME ALINAMADI

A Spor'un haberine göre Kaan Ayhan'ın 2.5 milyon euro olan serbest kalma bedelini ödemek için Maicon'dan gelecek parayı bekleyen Galatasaray, araya bayram girmesi nedeniyle ödemeyi alamadı ve fırsat kaçtı.Tümü
TÜMÜ