Dursun Özbek iddiaları için açıklama

Galatasaray'da Dursun Özbek'in başkanlık seçimine tek aday gireceği, Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu'nun ise listesinde yer alacağı iddiaları yalanlandı. Sarı-kırmızılılarda başkan adaylığından çekildiğini duyuran Fırat Develioğlu da, Dursun Özbek için açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Dursun Özbek iddiaları için açıklama
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Mayıs 2022 11:02
Galatasaray'da 11 Haziran'da yapılacak seçim öncesinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Camianın bir kısmı, Dursun Özbek'e aday olması için baskı yaparken, Metin Öztürk ile Eşref Hamamcıoğlu'nun da Dursun Özbek'in listesinde olmaya sıcak baktığı iddia edildi.

Sarı-kırmızılı camiadaki bu iddialar üzerine Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu'ndan açıklama geldi.

METİN ÖZTÜRK'ÜN AÇIKLAMASI

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk yaptığı açıklamada "Bugün akşam üzeri 36. Başkanımız Dursun Özbek'in daveti üzerine kahve içtik. Bundan önce olduğu gibi Finansal sorunlar ve çözüm önerileri üzerine 30 dakika sohbet ettik. Durum bundan ibarettir." dedi.

EŞREF HAMAMCIOĞLU'NUN AÇIKLAMASI

Bir başka başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu, NTV'ye yaptığı açıklamada "Dursun Özbek'in listesine gireceğime yönelik haberler gerçek dışı. Başkan adaylığım devam ediyor." ifadelerini kullandı.

FIRAT DEVELİOĞLU, ÇEKİLDİ

Galatasaray'da başkan adaylarından biri olan Fırat Develioğlu, adaylıktan çekildiğini açıkladı. Develioğlu, Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk'ün Dursun Özbek'in listesinde seçime girmeleri gerektiğini söyledi.

Fırat Develioğlu'nun sözleri şu şekilde:

"Sayın Eşref Hamamcıoğlu ve Sayın Metin Öztürk'ün ortak tek bir listeyle Sayın Dursun Özbek çatısı altında seçime girmelerinin gerektiğini düşünüyorum. Bu amaçla da kendilerine bu yönde gerekli sahayı açmak için hiç kimse lehine olmadan sadece adaylıktan çekiliyorum."

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ