Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Durant ve Harden, bu takası aylar önceden konuşmuşlardı" iddiası!

ESPN'den Adrian Wojnarowski'ye göre, Brooklyn Nets süperstarı Kevin Durant, Nets'in James Harden ile takas yapmasını 'çok istiyordu'.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
ESPN'den Adrian Wojnarowski'ye göre, Brooklyn Nets süperstarı Kevin Durant, Nets'in James Harden ile takas yapmasını 'çok istiyordu'.

Nets, Harden'i geçtiğimiz gece Houston Rockets'tan takaslamıştı ve bu görünüşe göre Durant'in "çok" istediği bir şeydi.

Wojnarowski, kendi podcast'inde şunları söyledi:

"Bu Kevin Durant'in çok istediği bir şeydi. O ve Harden bunu aylar önce konuşmaya başlamışlardı. Durant, dört yıllık bir anlaşmanın ikinci yılında ve Harden'ı almak, kendisinin kalmak istemesinin bir başka nedeni.

Mike D'Antoni'nin (Nets'in yardımcı koçu ve Harden'ın eski koçu) James Harden'ın takas olasılığı konusunda çok hevesli olduğunu da biliyorum. Uyum sağlayacağını düşünüyordu."

Durant ve Harden, kariyerlerinin başlarında Oklahoma City Thunder'de takım arkadaşıydı.