Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Durant, sözleşmesini düzenlemeyi planlıyor

Golden State Warriors süperstarı Kevin Durant, sözleşmesini yeniden yapılandırmak istiyor ve büyük olasılıkla şimdi ödediğinden çok daha fazla para kazanmayı planlıyor.

Golden State Warriors süperstarı Kevin Durant, sözleşmesini yeniden yapılandırmak istiyor ve büyük olasılıkla şimdi ödediğinden çok daha fazla para kazanmayı planlıyor.

ESPN'den Chris Haynes'e göre Durant, Warriors ile sözleşmesini yeniden yapılandırmak için önümüzdeki yaz sözleşmesini iptal etmeyi planlıyor. Diğer bir deyişle, kendini daha fazla para kazanmaya hazırlayacak.

Haynes'in konuyla ilgili yazısı şu şekilde:

"Golden State Warriors yıldızı All-Star Kevin Durant, 2018-19 sezonu için oyuncu opsiyonunu reddetmeyi ve bu yaz sınırsız bir serbest ajan olmayı planlıyor.

Bununla birlikte, açık pazardaki süresi kısa olacak.

Kaynaklar, Warriors ile yeni bir anlaşma yapabilmek için, Durant'in kalibresindeki bir oyuncu için az olan 26.2 milyon dolarlık maaşı geri çevireceğini söylüyor.

Kaynakların söylediğine göre, Durant'in hangi yola gideceğine henüz karar vermediği söyleniyor. Ancak kendisi ya da ekip için, bu süre zarfında bu kadar ciddi bir indirim yapmak için ciddi manada bir teşvik olmadığı da ekleniyor."

7/24 NBA TÜRKİYE