Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant, sözleşmesini düzenlemeyi planlıyor

Golden State Warriors süperstarı Kevin Durant, sözleşmesini yeniden yapılandırmak istiyor ve büyük olasılıkla şimdi ödediğinden çok daha fazla para kazanmayı planlıyor.

Golden State Warriors süperstarı Kevin Durant, sözleşmesini yeniden yapılandırmak istiyor ve büyük olasılıkla şimdi ödediğinden çok daha fazla para kazanmayı planlıyor.

ESPN'den Chris Haynes'e göre Durant, Warriors ile sözleşmesini yeniden yapılandırmak için önümüzdeki yaz sözleşmesini iptal etmeyi planlıyor. Diğer bir deyişle, kendini daha fazla para kazanmaya hazırlayacak.

Haynes'in konuyla ilgili yazısı şu şekilde:

"Golden State Warriors yıldızı All-Star Kevin Durant, 2018-19 sezonu için oyuncu opsiyonunu reddetmeyi ve bu yaz sınırsız bir serbest ajan olmayı planlıyor.

Bununla birlikte, açık pazardaki süresi kısa olacak.

Kaynaklar, Warriors ile yeni bir anlaşma yapabilmek için, Durant'in kalibresindeki bir oyuncu için az olan 26.2 milyon dolarlık maaşı geri çevireceğini söylüyor.

Kaynakların söylediğine göre, Durant'in hangi yola gideceğine henüz karar vermediği söyleniyor. Ancak kendisi ya da ekip için, bu süre zarfında bu kadar ciddi bir indirim yapmak için ciddi manada bir teşvik olmadığı da ekleniyor."

7/24 NBA TÜRKİYE