Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant, serbest oyuncu dönemiyle ilgili: "Maçınızı izleyin"

Kevin Durant, herkesin 1 Temmuz'da serbest oyuncu olduğunda vereceği karar yerine maçlara odaklanmasını istediğini söyledi.

Haber; Sporx.com
Kevin Durant, herkesin 1 Temmuz'da serbest oyuncu olduğunda vereceği karar yerine maçlara odaklanmasını istediğini söyledi.

Ancak Durant, geleceği hakkındaki tahmin oyununun "NBA'nin seksi parçası" olduğunu da bildiğini belirtti.

KD, gelecek sezon nerede oynayacağı konusunda henüz bir karar vermediğini de açıkladı:

"Sadece maçınızı izleyin. Maçlara odaklanın ve önemsiz defolar aramayı bırakın, çünkü güzel bir oyun oynanıyor. Şu an ne yapabilirim? Bir kağıt imzalayamam. En önemli şeyi yapmalıyım ve bu da oyunumu oynamak. Odaklanmamız gereken şey de bu."

Durant, playofflar sırasında geleceği hakkında karar vermenin Warriors takım arkadaşlarına saygısızlık olacağını da ekledi:

"Zaten bir karar verirsem, takımımızdakilere ve uğruna savaştığımız şeye saygısızlık olurdu. Her oyunumuz bunun gölgesinde olurdu. Şu anda bir karar vermem gerekmiyor. Bunu yapmak kötü olurdu. Asıl önemli olan şeye karşı odak noktası değişirdi. Takım arkadaşlarımı berbat bir duruma sokmak istemem. Bunu unutmak istiyorum."