Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant, Seattle'da bir NBA takımı sahibi olmak istiyor

Kevin Durant, oyun günleri sona erdikten sonra Seattle'da bir NBA takımına sahip olsa, bunun "harika bir hikaye" olacağını söyledi.

Kevin Durant, oyun günleri sona erdikten sonra Seattle'da bir NBA takımına sahip olsa, bunun "harika bir hikaye" olacağını söyledi.

2007 yılında SuperSonics tarafından draft edilen Durant, daha önceden de NBA'in Seattle'a dönüşünü görme isteğini konuşmuştu. Durant, iş ortağı Rich Kleiman ile birlikte son iki sezon boyunca ligin iç işleyişini anlamak için mevcut NBA takım sahipleri ve teknoloji CEO'ları ile bir araya gelmişti.

"Geçmişte orada oynamış olduğum gerçeği var ve orada çok büyük sevgi görüyorum. Muhtemelen ligdeki herhangi bir şehirden çok daha fazla. Bu harika bir hikaye olurdu ama çok zor iş olurdu. Seattle olması bunu kolaylaştırmıyor. İnsanların beni Seattle'a bağlamak istediklerini biliyorum ve bunun bir parçası olmayı çok seviyorum."

NHL, geçtiğimiz günlerde, 2021-22 sezonu için başlamak için Seattle'a bir genişleme takımı vermişti.
7/24 NBA