Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant: "Kyrie ile o an, bir yere gideceğimizi kesinleştirmiştik"

Brooklyn Nets süperstarı Kevin Durant, kendisinin ve Kyrie Irving'in, 2019 All-Star maçı sırasında güçlerini birleştirme fikrini "sağlamlaştırdıklarını" itiraf etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Brooklyn Nets süperstarı Kevin Durant, kendisinin ve Kyrie Irving'in, 2019 All-Star maçı sırasında güçlerini birleştirme fikrini "sağlamlaştırdıklarını" itiraf etti.

Şubat 2019'da, Charlotte'taki 2019 NBA All-Star maçında Durant ve Irving'in konuştuğu görülen bir video ortaya çıkmıştı. Bu video, ikisinin serbest oyuncular olarak bir araya gelmeyi planladıklarına dair birçok spekülasyona yol açmıştı.

Videonun çekilmesinden günler sonra, büyüyen spekülasyon, o dönem Boston Celtics'in yıldızı olan Irving'in medyayı azarlamasına ve kendisinin ve KD'nin ekip oluşturmaktan bahsettikleri fikrini ortadan kaldırmasına yol açmıştı:

"Bu sadece en iyi arkadaşlarımdan biriyle konuştuğum bir video. Bir serbest oyuncu dönemi buluşması gibi mi gösterildi? İşte bu yüzden bu tarz şeylerden uzak duruyorum."

"O AN KESİNLEŞMİŞTİ"

Görünüşe göre, yaptıkları tam olarak buydu ve Durant, yeni podcast'i 'The ETC's with Kevin Durant on The Boardroom'da bunu şu şekilde itiraf etti:

"All-Star maçındayken koridorda bizi yakaladıkları video. İşte o an bir yere gideceğimiz kesinleşmişti. Nerede olduğunu bilmiyorlardı ama bir yer olacaktı."

Bu yerin Brooklyn olduğu artık herkes tarafından biliniyor ve Durant, Irving ile ortaklığının temellerinin, Charlotte'taki All-Star hafta sonundan çok daha önce atıldığını da ekledi:

"Neredeyse her gün, bütün gün basketbolla ilgili bu tür sohbetler yapıyorduk. Ve oradan doğal bir şekilde gelişti. Ve bu, tam olarak 'o an oldu' diyebileceğiniz bir şey değildi. Oldu işte."

KD ve Kyrie'nin koridordaki o videosu, şu şekildeydi: