Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant ile Warriors arasında "güven kırılması" yok

Golden State Warriors süperstarı Kevin Durant ile Warriors arasında bir "güven kırılması" olduğuna dair iddialara, ESPN'den Adrian Wojnarowski katılmadığını açıkladı.

Golden State Warriors süperstarı Kevin Durant ile Warriors arasında bir "güven kırılması" olduğuna dair iddialara, ESPN'den Adrian Wojnarowski katılmadığını açıkladı.

Durant, Batı Konferansı Yarı Finallerindeki kalf zorlanması sonrası, Warriors'la NBA Finallerinde çıktığı ilk maçta aşilini koparmıştı.

Durant'in geri dönüşünün işleniş şeklinden ötürü, Durant ile Warriors arasında herhangi bir suçlama olup olmadığına dair çok fazla tartışma ve spekülasyon olmuştu.

Warriors'ın Durant'e serbest oyuncu döneminde beş yıllık bir maksimum sözleşme sunması bekleniyor ve aralarında kapanmaz bir uçurum olduğuna dair herhangi bir gösterge bulunmadığı söylenmişti.

"ARALARINDAKİ GÜVENİN BOZULDUĞUNU SANMIYORUM"

Wojnarowski'nin iddiaları şu şekildeydi:

"Aralarındaki güvende bir bozulma olsaydı, Durant'in kampının ve Warriors'ın iletişimde olmayacağını düşünürdünüz. Ama iletişimdeler. Konuştular. Geleceğe bakarken olası herhangi bir soruna rağmen konuşabiliyorlar. O yüzden bence aralarındaki iletişim hatları açık.

"Durant'in, iş menajeri Rich Kleiman, Bob Myers ve organizasyon arasında herhangi negatif bir belirsizliğin olup olmadığına dair bir görüşmenin henüz gerçekleşmediğini düşünüyorum."

Serbest oyuncu dönemi başlamadan önce bir yerde konuşacaklarını düşünüyorum. KD'nin kendilerinden uzak durduğuna dair hiçbir gösterge yok."