Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant, bilgiyi bizzat verdi!: "Aşilimi koparmışım"

Kevin Durant, dün gece Instagram hesabından bizzat aşil tendonunu kopardığını duyurdu ve ameliyatı sonrası takipçileriyle son durumu hakkında bilgi veren bir paylaşım yaptı.

Kevin Durant, dün gece Instagram hesabından bizzat aşil tendonunu kopardığını duyurdu ve ameliyatı sonrası takipçileriyle son durumu hakkında bilgi veren bir paylaşım yaptı.

Durant, Batı Konferansı yarı finalleri 5. maçında geçirdiği kalf sakatlığından sonra, Toronto Raptors'a karşı oynanan NBA Finalleri 5. maçında aşil tendonunu koparmıştı.

KD, IG paylaşımının altına şu açıklamayı yazdı:

"Nasılsınız millet? Hepinizi durumla ilgili güncellemek istedim: Aşil'imi koparmışım. Ameliyat bugün yapıldı ve başarılı geçti, 'EASY MONEY'

Geri dönüşüm şimdi başlıyor! Ailem ve sevdiklerim yanımda ve insanların bize gönderdiği tüm mesajları ve destekleri gerçekten takdir ediyoruz.

Pazartesi dediğim gibi derinden incinmiş durumdayım ama iyiyim. Basketbol benim en büyük aşkım ve o gece maçta olmayı istemiştim, çünkü bu benim işim. Takım arkadaşlarıma "three-peat" hedefimizde yardım etmek istedim.

Bu oyunda işler böyle yürüyor ve fiziksel olarak verebileceğim her şeyi verdiğim için, ayrıca kardeşlerim maçı kazandığı için de gurur duyuyorum.

Bu bir yolculuk olacak ama ben bunu kaldırabilecek biriyim. Ben bir basketbolcuyum.

Kardeşlerimin bu 6. maçı kazanabileceğini biliyorum ve bunu yaparken de Dub Nation ile onlar için bağıracağım."