Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant: "Basketbol bildiğim için, basketbol konuşuyorum"

Kevin Durant, internette kendisini eleştirenlerle bu kadar sık etkileşimde bulunmasının sebebi olarak, internette spor hakkında konuşmaya yetkili olmasını belirtti.

Kevin Durant, internette kendisini eleştirenlerle bu kadar sık etkileşimde bulunmasının sebebi olarak, internette spor hakkında konuşmaya yetkili olmasını belirtti.

Durant, muhabirlere konuyla ilgili şöyle yanıt verdi:

"Çünkü sosyal medyam var. Demek istediğim, sosyal medya hesabı olan bir insanım. Mutfak sanatı veya müzik, ya da politika hakkında fikirlerimi verebilirdim. Ama bildiğim şeyi konuşuyorum. Basketbol hakkında konuşmaya yetkinim. Yani bir şeye cevap verdiğimde, özellikle de benimle ilgiliyse, şahsen cevap verebilirim. Size bu konuda hatalı olduğunuzu söyleyeceksem, o an için cevap verebilirim. Antrenmanda masada kalfımdan tedavi olurken ve gelen bir tweet görüyorum ve aynı fikirde olmayabiliyorum. İnsanlarla ne dedikleri hakkında endişelendiğim için konuşmuyorum, ilgimi çektiği için konuşuyorum."