Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant, aşil sakatlığına rağmen halen isteniyor!

Kevin Durant'ın aşil sakatlığının, bu yaz döneminde peşinde koşması beklenen beş takımın planlarını değiştirmeyeceğini söylendi.

Kevin Durant'ın aşil sakatlığının, bu yaz döneminde peşinde koşması beklenen beş takımın planlarını değiştirmeyeceğini söylendi.

Durant'le kontrat imzalamakla ilgileneceği söylenen takımların ise Golden State Warriors, New York Knicks, Brooklyn Nets, LA Clippers ve Los Angeles Lakers olması bekleniyor.

Bir lig yöneticisinin, KD için "Ligdeki en iyi oyuncu olmaktan 50. oyuncu olmaya düşmüş falan değil, aşil sakatlığı olsa bile. Belki de ilk 10'un içinde. KD'nin halen maç başına 20, 25 sayı atabilecek bir adam olduğunu düşünüyorum." dediği açıklandı.

Durant, 2016 yılında Oklahoma City Thunder'dan Warriors'a katıldığından bu yana üst üste "1+1" kontratlar imzalıyordu.