Sporx Extra Arama Logo

Dünyanın en iğrenç stat yemekleri!1. The Down Wisconsin Avenue Brat'ın Milwaukee Brewers taraftarları için "özel" olarak çıkardığı patatesli ve tavuklu SAUKERKRAUT!2. Chase Field'da Arizona Diamondbacks taraftarları için çıkan Churro Dog!


3. Citi Field'da New York Mets taraftarları için yapılan S'mores Covered Bacon! (Tanesi 8 dolar)4. Comerica Park'ta Detroit Tigers taraftarları için çıkan Queso soslu domuz cipsi!5. Global Life Park'ta Texas Rangers taraftarları için çıkan Huni patates kızatması!

 6. Fox Cities Stadium'da Timber Rattlers taraftarlarına "Anne'nin büyük huni burger"i7. Target Field'da Minnesota Twins taraftarlarına 19 dolara Pizza dilimli, sebzeli, peynirli Bloody Mary!8. Minute Maid Park'ta Houston Astros taraftarlarına tavuklu ve waffle'lı hardala bulanmış mısır!9. PNC Park'ta Pittsburgh Pirates taraftarlarına Küba usülü Pretzelli Sosisli!10. Citizens Bank Park'ta Philadelphia Phillies taraftarlarına "Geri dönüş burger"11. Great American Ball Park'ta Cinccinati Reds taraftarlarına özel Peynirli, acılı gözyüzü sosislisi!
12. Progressive Field'da Cleveland Indians taraftarlarına Karamelli patates kızartması
13. Fifth Third Ballpark'ta West Michigan Whitecaps taraftarlarına özel Nutellalı patlamış kek!
14. Frawley Park'ta Wilmington Blue Rocks taraftarlarına özel yerfıstıklı sosisli!

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın