Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Dunn'ın parmağı çıktı, sezonun ilk haftalarını kaçıracak!

Chicago Bulls point guardı Kris Dunn'ın, geçtiğimiz gece Milwaukee Bucks ile oynanan hazırlık maçında parmağından sakatlandığı için 2-4 hafta parkelerden uzak kalacağı belirtildi.

Chicago Bulls point guardı Kris Dunn'ın, geçtiğimiz gece Milwaukee Bucks ile oynanan hazırlık maçında parmağından sakatlandığı için 2-4 hafta parkelerden uzak kalacak. 

Dunn'ın, Bucks guardı Sterling Brown'ın smacını savunmaya kalkarken sakatlandığı ve parmağının çıktığı anlaşıldı. Dunn'ın pozisyon sonrasında soyunma odasına gittiği ve takımın tıbbi yetkililerinin burada sakatlığına müdahale ettikleri söylendi. Dunn'ın takım arkadaşlarının, genç oyuncunun parmağının şeklini gördükten sonra tepkilerinin beklenenden olumsuz olduğu da eklendi.

Dunn'ın sakatlandığı an, işte şuydu:

 
Geçtiğimiz yıl Minnesota Timberwolves tarafından 5. sıradan draft edilen Dunn, yalnızca 17.1 dakikada 3.8 sayı ve 2.4 asist üretebilmişti.
7/24 NBA TÜRKİYE