Dün, Acun, Survivor'da yeni eleme adaylarını açıkladı

Survivor'da dün Acun Ilıcalı eleme adaylarını açıkladı mı? Kimler eleme adayı oldu? Survivor'dan kim elenecek? İşte Survivor'da dün yaşananlar ve son gelişmeler...

15 Mayıs 2017 13:42
Dün, Acun, Survivor'da yeni eleme adaylarını açıkladı
Survivor 2017'de dün akşam Acun Ilıcalı eleme adaylarını açıkladı! Dokunulmazlık oyununda Gönüllüler ile Ünlüler takımı karşı karşıya geldi ve oyun 3 sette sona erdi. İşte Survivor'da dün akşam kimler eleme adayı olarak açıklandı sorusunun yanıtı...

DÜN AKŞAM SURVIVOR ELEME ADAYLARI

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, Pazar akşamı oynanan maçta bir kez daha mağlup oldu. Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında Berna, Anıl ve Volkan eleme adayları olmuştu. Pazar akşamı bireysel dokunulmazlık oyununda Ogeday'ın kazanması ve Gökhan'ın da koruma altında olması sebebiyle geriye kalan tek aday Elif, eleme adaylarından oldu. Bu sonuçla birlikte bu hafta Berna, Anıl, Volkan ve Elif'ten biri elenecek.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA KİMLER KAZANDI?

Survivor dokunulmazlık oyununda ilk seti bayrak yarışında kazanan Gönüllüler, ikinci sette mağlup olmaktan kurtulamadı. Son seti de kazanan Ünlüler takımı, 3 hafta üst üste haftanın 2 dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

İŞTE SURVIVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANISON  ELEME ADAYI OLDU?


Son dönemde yükselişe geçen ve son olarak araba ödülünü kazanan Ünlüler, dokunulmazlık oyununda Gönüllüler'i 2-0 mağlup etti. Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık oyununu ise Gökhan kazandı. Konseyde Berna 2, Anıl 2, Ogeday'ı 1 kişi yazdı. Bu sonuçlarla birlikte Berna ve Anıl ilk eleme adayları oldu. Dokunulmazlığı kazanan Gökhan ise Volkan'ın ismini söyledi ve 3 eleme adayı belli oldu.SURVIVIOR'DA BERNA ELEME ADAYI

Anıl'ı söylemesi durumunda ilk oylamada eleme adayı olmayacak olmasına rağmen Berna, Ogeday'ın ismini yazdı. Gökhan'ın kendi ismini yazacağını ve her şartta eleme adayı olacağını düşünen Berna, Ogeday'ın ismini yazarak kendisini de eleme adayı yaptı. Bu nedenle Gökhan, 3. kişiyi aday olarak göstermek zorunda kaldı.

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da araba ödülü için ilk günkü oyunu kazanan Ünlüler, ikinci günde 9-8 öne geçtikleri sette bayrak yarışında mağlup oldu. Final setine kalan oyunu ise Ünlüler kazandı ve 6 arabayı kazanmayı başardılar.
Ünlüler ve gönüllüler takımı oyunun ikinci etabı için Survivor son bölümde karşı karşıya geldi. 1-1 beraber sona eren 2. turun 2 oyunu sonrası yarışmacılar final turu için yarıştılar. Büyük çekişmeye sahne olan final turu sonrası Survivor araba ödülünü kazanan takım ünlüler oldu. Bu sonuçla birlikte, ünlüler takımından her bir yarışmacıya araba hediye edildi. Oyun sonrası ünlüler takımının coşku ise görülmeye değerdi.

ARABA ÖDÜL OYUNU SON ATIŞI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

OYUN SONUNDA GÖZ YAŞLARI

Son setin son oyununda Sema ile Elif karşı karşıya geldi. Ünlüler takımının kazanmasını engelleyecek fırsatları yakalayan Elif, isabetli atışları yapamadı ve kendisine çok sinirlendi. Oyunun ardından Elif gözyaşları döktü ve uzun bir süre kendisine gelemedi.

Oyunun ardından Ogeday Girişken, "Geleceğim bambaşka olabilirdi. Geleceğim değişecekti" ifadelerini kullanırken Berna, şanssızlıktan yakındı. Volkan ise çocuklarıyla arabada gezmenin hayalini kurduğunu ancak gerçekleşmediğini belirti.
Daha fazla göster
yukarı ok