Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Draymond: "Biz niye endişelenelim? Onlar endişelensin"

Draymond Green, Golden State Warriors'un bu yaz diğer takımlar tarafından yapılan hamleler konusunda endişe duymadığını açıkladı.

Draymond Green, Golden State Warriors'un bu yaz diğer takımlar tarafından yapılan hamleler konusunda endişe duymadığını açıkladı.

Green, aynı zamanda Warriors'ın "Ligi mahvettiğine" dair yargıya da "Bayıldığını" ekledi.

Warriors'ın LeBron James'li Los Angeles Lakers hakkında endişelenip endişelenmediği sorulduğunda, Draymond'ın cevabı şuydu:

"Takımlar bizim için endişelensin. Biz kimse için endişelenmiyoruz. Biz şampiyonuz. Neden endişe edelim? Onlar etsin. Ligi mahvettiğimizi söylüyorlar. Bayılıyorum!"

Draymond, aynı zamanda DeMarcus Cousins'ın serbest oyuncuyken takıma katılması ve onunla birlikte Warriors'ın ne kadar iyi olabileceği konusunda şöyle konuştu:

"'Cuz'ın burada olmasından dolayı bayağı heyecanlıyız. Cuz bu ligde kanıtlaması gereken şeyler olan, en yetenekli beş oyuncudan biri. Olabileceğimiz en durdurulamaz biçimde olabiliriz."

7/24 NBA TÜRKİYE