Dorukhan Toköz: "İki hafta sonra değnekleri atıyorum"

Dorukhan Toköz'ü tedavi gördüğü hastanede konuştu ve "En kısa zamanda döneceğim" dedi.

Haber; Sabah
Dorukhan Toköz: 'İki hafta sonra değnekleri atıyorum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ekim 2019 08:51
Alanyaspor maçında dizinden sakatlanarak sezonu kapatan Dorukhan Toköz, başarılı bir ameliyat geçirdi, moral olarak da kendisini toparlamaya başladı.

Beşiktaşlı futbolcu, "Kıkırdağımda onarım yapıldı, artık taburcu olacağım. Tedavime evimde devam edeceğim, iki hafta sonra da koltuk değneklerini atıp yürümeye başlayacağım" ifadelerini kullandı.

GÖRDÜĞÜM DESTEK MUTLU EDİYOR

Türkiye'nin her yerinden arayan, soran ve ziyaretine gelen insanlar olduğunu dile getiren Dorukhan, "Bu desteği görmek insanı mutlu ediyor. Milli Takım arkadaşlarımı burada kalabalık bir şekilde görünce ister istemez duygulandım. Herkese bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi. 

"DAHA İYİ DÖNECEĞİM"

Tecrübeli futbolcu, ameliyatının ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Dorukhan, "Ameliyatım gayet başarılı geçti. Ailem, hocalarım, başkanım, yönetim kurulumuz, yakınlarım ve yanımdan ayrılmayan, telefonumu susturmayan dostlarıma, Doktorum Sarper Çetinkaya'ya takım arkadaşlarım, milli takımımız ve futbolcu dostlarıma, dua eden taraftarımıza sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız, beni daha güçlü kılıyorsunuz. İnşallah eskisinden daha iyi bir şekilde döneceğim en azından dönmek için her şeyimi vereceğim sizlere bunun için söz veriyorum!" ifadelerini kullandı.Tümü
TÜMÜ