Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Donovan Mitchell, Rudy Gobert ile arasını düzeltti!

Utah Jazz yıldızı Donovan Mitchell, takım arkadaşı Rudy Gobert ile arasını düzelttiğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Utah Jazz yıldızı Donovan Mitchell, takım arkadaşı Rudy Gobert ile arasını düzelttiğini söyledi.

Mitchell ve Gobert, koronavirüs testleri pozitif çıktan sonraki bir ay boyunca konuşmamışlardı.

"Şu anda iyiyiz. Çıkıp oynamaya hazırız. Ve bana kalırsa en kötü şeylerden biri, takımdaki adamları ve beraber yapmaya çalıştığımız şeyi de etkilemesiydi. Önümüzde baktığımızda, yaptığımız şeyi sürdürmeyi gerçekten istiyorum."

Mitchell, oyundan uzak kaldığı zamanı, tekrar değerlendirme yapmak ve kendine odaklanmak için kullandığını da sözlerine ekledi:

"Kesintisiz gidiyordum, gerçekten. Bu yüzden bu boş zaman, arkama yaslanarak olup biteni görmemi sağladı diye düşünüyorum. Ligdeki adamlara, farklı şeyleri nasıl ele aldıklarını sordum ve uzun zamandır harekette olduğum için, kendimi daha önce görmediğim bir şekilde gördüğüm bir zamandan geçtim."