Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Dinwiddie: "Kyrie, geçen Aralık ayından Brooklyn'i düşünüyordu"

Kyrie Irving, Brooklyn Nets'ten takım arkadaşı Spencer Dinwiddie'ye göre, geçtiğimiz Aralık ayında Brooklyn'e taşınma konusunu düşünmeye başladı.

Haber; Sporx.com
Kyrie Irving, Brooklyn Nets'ten takım arkadaşı Spencer Dinwiddie'ye göre, geçtiğimiz Aralık ayında Brooklyn'e taşınma konusunu düşünmeye başladı.

Dinwiddie, Irving'in bu yaz Brooklyn'e gelmesine yardım etmede rol oynadı ve Kyrie'nin bu sezon başlarında "New York'un eğlenceli olabileceğini" belirttiğini söyledi.

"ÖNCEDEN PLANI BURAYA YÖNELİKTİ..."

Dinwiddie, The Athletic'ten Shams Charania'ya şunları söyledi:

"Bana ulaştığı ilk sefer, bu konu hakkında rahatça konuşmak açısından düşünüyorsak, Aralık ayı gibiydi. Elbette hala sezona ve diğer şeylere iyice odaklanmıştı. Ama konuşmasından, burasının önceden onun aklında olduğunu görebilirdiniz. Sadece bir arkadaşına şu anki durumu hakkında ne düşündüğünü soruyordu."

Ardından Dinwiddie, Irving'in daha derine indiğini ve 'New York'un gelecek yıl eğlenceli olabileceğini' söylediğini anlattı.

"KYRIE HEP NEW JERSEY'Lİ OLARAK BİLİNİRDİ"

İşlerin Kyrie için ne zaman Knicks'ten Nets'e geçtiği sorulan Dinwiddie, Kyrie'nin Jason Kidd hayranı olarak çocukluğunun bu konuda inanıldığından çok daha etkisi olduğunu belirtti:

"Kyrie, New Jersey'li bir çocuk olarak tanımlanıyor. Bu hikayenin amacı için üretilmiş bir şey değil. 'Ben gerçekten New Jersey'liyim' gibi şeyler söylüyordu. Tüm bu yorumlarla, bir şansımız olduğunu düşünmüştüm. Bu Knicks ya da başka bir şey gibi değil."