Dev takas gelebilir: Dorukhan - Ozan Tufan

Sergen Yalçın istedi, Beşiktaş, Fenerbahçe'nin kapısını çaldı. Kartal, ezeli rakibinden Ozan Tufan'ı istedi ve karşılığında Dorukhan Toköz'ü önerdi. Sarı-Lacivertliler, bu öneriyi kabul etmedi. Ancak iki kulüp arasındaki görüşmeler sürüyor.

Haber; Akşam
Dev takas gelebilir: Dorukhan - Ozan Tufan
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Ağustos 2020 12:21
Transfer döneminin durgun takımı Beşiktaş, dev bir takas ile gündemi sarsmaya hazırlanıyor. Siyah-Beyazlılar, Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın kadrosunda görmeyi çok istediği Ozan Tufan için ezeli rakibi Fenerbahçe'nin kapısını çaldı. İlk görüşmenin ardından Fenerbahçe, bu teklife sıcak bakmadı ve Dorukhan'ın yanında Beşiktaş'tan bir futbolcuyu daha istedi. Ancak Sarı-Lacivertliler'in bu teklifine bu kez de Siyah-Beyazlı kulüpten olumlu yanıt gelmedi.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Ancak iki kulüp arasında görüşmeler halen devam ediyor. Transfer şu an için askıda gözükse de kısa süre içinde gerçekleşebilir. Bu konudaki son sözü Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut söyleyecek. Bulut, Ozan'ın idmanlardaki performansının ardından oyuncu hakkındaki son kararını verecek. Topuk Yaylası'ndaki yeni sezon hazırlıkları sonrasında tecrübeli futbolcunun Fenerbahçe'deki geleceği bir anlamda belli olacak.

YALÇIN FUTBOLA GERİ DÖNDÜRDÜ

Ozan'ın F.Bahçe kariyeri bitmek üzereyken Sergen Yalçın, tecrübeli futbolcuyu Alanyaspor'a aldırdı ve yarım sezonda 24 yaşındaki orta sahayı futbola döndürdü. Bu sebeple ikili arasında bir bağ oluştu. Beşiktaş'ta da Dorukhan Toköz, eski başkan Fikret Orman'ın kendisine verdiği zamlı sözleşme sözü sebebiyle kriz yaşamıştı. Oyuncu bu sebepten mutsuz... Dorukhan, olası bir Fenerbahçe takasına ise sıcak bakıyor... Dorukhan'ın Sarı-Lacivertli kulübe gideceği yönündeki iddialar geçtiğimiz dönemlerde de gündeme gelmişti.

Tümü
TÜMÜ