Ders niteliğinde galibiyet!

"Maçı kim kazanır?" Oylamasında favori gösterilen Royal Bandist'e hiç skor vermeden maçı domine eden Dark Passage, 21 dakika içinde galibiyeti alarak ligde kükredi!


Analiz masasında "Ormanın kralı kim?"oylamasını  Malrang %54.1 ile kazandı.Karşılaşmanın seçim ve yasaklama ekranı ise şu şekilde;Maçın ilk dakikalarında Dark Passage oyunu ne denli istediğini gösteren bir tablo çizdi. Sürekli baskı yapıp rakibin alanını daraltan DP, Royal Bandits'e resmen oyunu oynatmadı. Dakika 10'a geldiğinde Ruvelius hanesine skoru yazdırdı. Kakao'nun afetine yakalanan Malrang kapana kısıldı. Arkadan destek veren Ruvelius hasarı üstüne bıraktı ve Malrang mızraklardan kaçamadı.

Bu skorlarla birlikte baskıyı durdurmak istemeyen Dark Passage.Dominos rotasını alt koridora çevirdi. Skorla birlikte güçlü bir hale gelen Kalista, alt koridor oyuncularına baskı kurdu. Orman ve üst koridorunda desteği ile iyice rakibini haritanın gerisine iten DP kule skorunu alarak amacına ulaştı.

Dakika 15'e geldiğinde heycan doruklara çıktı. Vadi'nin Alameti ile yüksek bir özgüvene sahip Dark Passage.Dominos alt koridoru inhibitöre kadar açmayı başardı. Ancak kendisine çok güvenen oyuncular takım savaşı açmak istedi. Yüksek hasara maruz kaldılar ancak takım hiç skor vermeden uzaklaşmayı başardı. Bu dakikada Royal Bandits hiç varlık gösteremedi ve skorlarda 8-0'lık üstünlük sağlandı.

Dakika 20'ye geldiğinde oyunun son hamlesi geldi. Baron'a rotsayon yapmak isteyen DP oyuncularını durdurmak isteyen Royal Bandits, bu amacına ulaşamadı. Bir oyuncuyu daha hanesine yazdırarak oyunu bitirmeye giden Dark Passage.Dominos muhteşem bir hızla gücünü rakibe uyguladı ve ligdeki rakiplerine ben de buradayım dedi!

10 skor alıp rakibine hiç skor vermeden oyunu bitiren Dark Passage. Dominos Şampiyonluk Ligi'nin en hızlı oyun bitiren takımı oldu. Bu galibiyet ile rakiplerine korku veren Dark Passage.Dominos, önümüzdeki maçlarda da içindeki kaplanı sahaya sürmeye devam edecek mi? Bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. 


Sporx Anasayfasına Dön