Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

DeRozan: "Keşke '90lı yıllarda oynasaydım"

San Antonio Spurs şutör guardı DeMar DeRozan, sosyal medyadaki karışıklıklardan kaçınmak adına hep '90lı yıllarda oynamış olmayı istediğini söyledi.

Haber; Sporx.com
San Antonio Spurs şutör guardı DeMar DeRozan, sosyal medyadaki karışıklıklardan kaçınmak adına hep '90lı yıllarda oynamış olmayı istediğini söyledi.

DeRozan, son dönemde kendisini ve Spurs'ü çevreleyen dedikodulara ilgi göstermiyor. 30 yaşındaki oyuncu kısa süre önce Spurs'ten ayrılması ihtimaliyle ilgili söylentilerden sonra Instagram hesabından tüm fotoğraflarını silmişti.

All-Star oyuncu, bu durumu şöyle açıkladı:

"Doğrusu, sosyal medyayı hiç sevmiyorum. Hiçbir zaman sosyal medyanın büyük bir hayranı olmadım. Hep '90lı yıllarda oynamayı dilerdim, böylece sosyal medya ile uğraşmazdım. Sadece insanların konuşmasına izin verirdim. Şahsen, nefret ediyorum. 2019'da bir ihtiyaç olmasaydı, sahip olmazdım."

DeRozan ve diğer yıldızlar, reklamlardan ve Instagram'a sahip olmanın diğer avantajlarından faydalansa da, sosyal medyada her şeyin bir dezavantajı da bulunuyor ve takas söylentileri de bunun bir parçası.

"KAYBETMEK, HER ŞEYİ OLUMSUZ ETKİLİYOR"

Orlando Magic'in DeRozan'la takas yapmakla ilgilendiği bildirilmişti, ancak Nikola Vucevic ve Aaron Gordon'ın yakın zamandaki sakatlıklarına rağmen bu bir sonuca varmamıştı. Ancak, DeRozan henüz ekibinden vazgeçmeye hazır değil:

"Kaybetmek, her şeyi olumsuz yönde arttırıyor. Gerçek şu ki, hala Kasım'dayız. 2020'ye bile henüz girmedik. Halen bir fırsatımız var. Tek yapmanız gereken birkaç haftada iyi basketbol oynamak ve böylece olmamız gereken yerde olabiliriz."