Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Denver koçu Malone: "Şu anda pek iyi bir takım değiliz..."

Denver Nuggets başantrenörü Michael Malone, 2020-21 sezonu öncesi takımında gözlemledikleriyle ilgili endişelerini dile getirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Denver Nuggets başantrenörü Michael Malone, 2020-21 sezonu öncesi takımında gözlemledikleriyle ilgili endişelerini dile getirdi.

Açılış maçı için Phoenix Suns ile karşılaşmadan önce takımının hangi noktalarda kendini geliştirmesi gerektiği sorulduğunda Malone, ekibin hazırlık maçlarındaki performansını şöyle değerlendirdi:

"Şu anda pek iyi bir takım değiliz. Organize değiliz, hücum setlerimiz işlemiyor, savunmada adamını tutmayan bir sürü adamımız var, iletişim yok, bir sürü top kaybı yapıyoruz ve özensiziz."

Malone ayrıca ekibin anki kusurlu durumundayken Suns ile karşı karşıya geldiğinde, işlerin "gerçekten çirkinleşeceğini" iddia etti:

"Phoenix'e karşı şimdi olduğumuz gibi oynarsak, işler erkenden çok çirkinleşecek."

50 yaşındaki koç, Nuggets oyuncularının birbirleriyle pek iletişim kurmadıklarını da şu ifadelerle açıkladı:

"Çok, çok, çok sessiz bir grubumuz var. Hakemlere karşı sızlanırken falan herkes bülbül gibi ötüyor, fakat hücumdayken aynı şekilde konuşup türlü organize olamıyoruz."