"De Gea sözleşme uzattığı için pişman"

Manchester United'ın eski futbolcusu Paul Ince, De Gea'nın kulüple sözleşmesini uzattığı için pişman olduğunu iddia etti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
'De Gea sözleşme uzattığı için pişman'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ekim 2019 05:05
Manchester United'ın eski futbolcusu Paul Ince, David de Gea'nın Newcastle United mağlubiyeti sonrası yaptığı açıklamaları eleştirdi.

David de Gea maç sonrasında "Oyunumuzda geliştirmemiz gereken çok şey var. Son iki maçta tek gol atamadık. Net pozisyonumuz bile yok. Bu kabul edilebilir bir şey değil. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Buradaki en zor günlerimi geçiriyorum. Neden bu durumda olduğumuzu bilmiyorum. Taraftarlardan özür dilemek istiyorum" şeklinde konuştu.

"LİDERLERİNDEN BİRİ OLMALI"

İspanyol kalecinin sözlerini eleştiren Paul Ince, "De Gea takımın liderlerinden biri olmalı. Peter Schmeichel'ı böyle bir röportaj verirken göremezdiniz. De Gea, takımın nereye yanlış yaptığını söylemek yerine 'Bilmiyorum, bilmiyorum, bilmiyorum' dedi. Ne olduğu konusunda hiçbir fikrinin olmaması ilginç" ifadelerini kullandı.

David de Gea'nın sözleşmesini uzattığı için pişman olduğunu da iddia eden Ince, "Bir Manchester United taraftarı, bu röportajı utanç verici bulur. Sanırım De Gea, yeni sözleşme imzaladığı için pişmanlık duyuyor" dedi.

28 yaşındaki İspanyol kaleci, Eylül ayında sözleşmesini 2022-2023 sezonu sonuna kadar uzattı.

Tümü
TÜMÜ