Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Davis: "Şampiyonluk şansımız daha da yükseldi"

Los Angeles Lakers süperstarı Anthony Davis, Los Angeles Lakers'ın şampiyonluk şansının, verilen ara sayesinde arttığını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers süperstarı Anthony Davis, Los Angeles Lakers'ın şampiyonluk şansının, verilen ara sayesinde arttığını söyledi.

Davis, şu ifadeleri kullandı:

"Aslında, sanırım hepimiz dinlendik ve hepimiz oynamaya hazır olduğumuz için şansımız daha yüksek. Bilakis, şansımız yükseldi ve olay kimin daha fazlasını istediğinde bitecek."

Omuz, dirsek ve kuyruk kemiği sakatlıkları nedeniyle sekiz normal sezon maçını kaçırmış olan Davis, tamamen iyileştiğini açıkladı.

"NBA'in durduğu zamana kadar devam eden bazı sakatlıkları zamana bırakmak, iyileşmem, toparlanmam ve kendimin en iyi versiyonuna geri dönmem açısından iyi oldu. Yüzde 100 sağlıklı hissediyorum. Hissetmiyorum, yüzde 100 sağlıklıyım. Hazır gibi hissediyorum. Başlamaya hazırım."

Davis, dinlenme sürecinin, geçmek bilmeyen sakatlıkların iyileşmesinde önemli olduğunu da sözlerine ekledi.