Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Davis: "Lakers'ta bir senem var"

Önümüzdeki yaz serbest oyuncu olacak olan Anthony Davis, Los Angeles Lakers'la "gelecek yıllar boyunca" kalmasının öngörüp görülmediğiyle ilgili soruya "Burada bir senem var" cevabını verdi.

Haber; Sporx.com
Anthony Davis, Los Angeles Lakers'la önünde "bir senesi olduğunu" söyledi.

Önümüzdeki yaz serbest oyuncu olacak olan Davis, Los Angeles Lakers'la "gelecek yıllar boyunca" kalmasının öngörüp görülmediğiyle ilgili soruya "Burada bir senem var" cevabını verdi.

Lakers, Davis'i New Orleans Pelicans'dan almak için drafttaki tüm geleceğini ipotek etmişti.

Davis, ESPN'den Rachel Nichols'a şu cevabı verdi:

"Sadece bu sezona odaklanıyorum. Ne olacağını bilmiyorum. Burada bir yılım var, bu yüzden bu yılın en iyisini çıkaracağım. Ve o zaman yaz döneminde veya sezon ne zaman biterse, umuyorum ki Haziran ayının ortalarında olur, şampiyonluk töreni sonrasında düşünmek için sahip olacağım birkaç günde, bunun hakkında konuşabiliriz. Ama o zamana kadar bu ekibin bu yıl kazanmasına yardımcı olmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım."

"ROB BENİ YARIM SAATTE BİR ARARDI.."

Davis ayrıca Lakers GM'i Rob Pelinka'nın serbest oyuncu dönemi sırasında kendisini "her 30 ila 45 dakikada bir" aradığını da ekledi:

"Rob bazen beni arardı: 'AD, şunun hakkında ne düşünüyorsun? Tamamdır, güzel.' derdi, kapatıp sonrasında yine arardı: 'AD, o adamla şunu yapacağız' 'Tamam, güzel.' Bazen 'Rob, sinemadayım' diyordum. "Tamam, çıkar çıkmaz beni ara" diyordu. Ama etrafımızdaki en iyi takımı oluşturmaya çalışıyoruz ve bence bunu yapmakta harika bir iş çıkardı."