David Ospina, Fenerbahçe'ye şartını bildirdi

Fenerbahçe'nin transfer teklifinde bulunduğu Kolombiyalı kaleci Ospina, yıllık 3 milyon Euro verilmesi halinde gelebileceğini bildirdi. Arsenal de bonservis bedeli olarak 4 milyon Euro talep etti.

Haber; Hürriyet
David Ospina, Fenerbahçe'ye şartını bildirdi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Haziran 2017 09:11
İç transferde sözleşmesi biten Volkan Demirel'i takımda tutma kararı alan Fenerbahçe yönetimi, diğer taraftan alternatif kaleci arayışını sürdürüyor.

Sarı lacivertliler, Arsenal ve Kolombiya Milli Takımı'nın tecrübeli kalecisi David Ospina'yı renklerine bağlamak için büyük çaba sarfediyor.

3 MİLYON EURO İSTEDİ

Mayıs başında, "Birinci kaleci olabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum" diyerek İngiliz kulübünden ayrılma kararı aldığını açıklayan Ospina, Fenerbahçe'den yıllık 3 milyon Euro talep etti.

Arsenal yönetimi de bonservis bedeli olarak 4 milyon Euro istedi. Avrupa'da başka kulüplerden de teklifler alan 28 yaşında ve 1.83 metre boyundaki tecrübeli kalecinin transferinin bir hafta içinde sonuçlanması bekleniyor.

Sarı lacivertlilerin transfer teklifinde bulunduğu bir başka kaleci olan İranlı Alireza Beiranvand ise olumsuz yanıt verdi.

Tümü
TÜMÜ